Voor jeugdatleten organiseert AZW jaarlijks een reeks proeftrainingen vanaf half augustus tot eind september. Vanaf 1 juli kon je je hiervoor inschrijven (verplicht!) maar intussen zijn de inschrijvingen volledig afgesloten want alle groepen zijn volzet. Enkel in Waregem zijn bij de miniemen (°2015-°2014) nog enkele plaatsjes vrij.
Wie inschreef na 1 juli, kwam misschien al op de wachtlijst. De inschrijvingen gingen dit jaar enorm snel en dus waren de wachtlijsten ook meteen vrij lang. Deze zijn intussen weggewerkt waar mogelijk. Omdat het zowel voor het kind in kwestie als voor de groep en de trainer niet evident is om tijdens het jaar nog nieuw in te stappen, kiest AZW ervoor om tijdens het jaar geen nieuwe jeugdatleten toe te laten. De wachtlijsten die er momenteel nog zijn, vervallen dan ook.
Wees er volgend jaar op 1 juli 2027 (00:01) dus snel bij! De proeftrainingen zijn vrijblijvend, uw zoon/dochter kan na maximaal 3 keer proberen alsnog beslissen om zich niet aan te sluiten.
